Solárium

ERGOLINE 500 CLASSIC

Osvědčený model turbosolária renomovaného výrobce s technologií ULTRA POWER. Solárium je certifikované, bezpečné, účinné a zaručí vám souměrné a krásné opálení. Solárium má instalovány trubice dle nových norem EU. Solárium Ergoline 500 turbo Vám poskytne dlouhotrvající krásně hnědou barvu.

Vyznačuje se vynikajícím, dlouho nepřekonatelným systémem obličejového opalování. Najdete v něm klimatizaci, opalovač ramen, ventilátory na tělo i obličej, regulaci intenzity opalování obličeje, ergonomické lehátko, hudba.

Vhodné pro rychlé opálení i pro začínající s neopálenou či citlivou pokožkou. Předností je šetrné opalování s dlouhotrvajícím efektem.solarium stodulky, solarium praha 13

 

Pravidla opalování

 1. Do solária chodíme zdraví, bez rýmy, nachlazení a teplot. Při užívání antibiotik se zásadně nesluníme i po jejich využívání by měla nastat pauza minimálně 14 dnů. Při užívání dalších léků se poraďte se svým lékařem.
 2. Vždy respektujte dobu opalování, která je závislá na typu vaší pokožky a typu solária. Dodržujte opalovací časy a pauzu mezi opalovacími kůrami (tj. 6 – 10 opálení), opalovat se choďte nejlépe obden. Celkový počet slunění za rok by neměl být vyšší než 60 návštěv.
 3. Oči si chraňte pomocí UV brýlí, nebo očních krytek, které na vyžádání dostanete na recepci. Zavřená víčka vaše oči dostatečně nechrání a může dojít k poškození sítnice oka. Před opalováním vyjměte kontaktní čočky.
 4. Odstraňte šperky a veškerou dekorativní kosmetiku (make–up, oční stíny, parfémy, atd.), protože velmi často obsahují prvky, které zvyšují citlivost pokožky a mohou způsobit bodové opálení (tzv. pigmentové skvrny).
 5. Jednu hodinu před a dvě hodiny po opalování se nesprchujte, narušili by jste tak proces pigmentace.
 6. Používejte solární kosmetiku – klinicky testované přípravky, které jsou určeny k opalování v soláriu. A to před i po opalování, především pro výživu a ochranu kůže a také pro dlouhotrvající účinek opálení. Rozhodně nedoporučujeme používat žádné jiné produkty
  (pleťová mléka, indulonu, samoopalovací přípravky, přípravky obsahující ochranné faktory určené k opalování na slunci, atd.) solární kosmetiku aplikujte až před opalováním ve studiu.
 7. Nikdy nekombinujte v jednom dni opalování v soláriu s opalováním na slunci. Neopalujte se při opakovaném vystavení pokožky rentgenovým paprskům.
 8. Pokud vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení) informujte o tom personál provozovny. Nikdy nemanipulujte s příslušenstvím solária, aby nedošlo k jeho poškození.
 9. Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě náhlé nevolnosti ukončete opalování, opusťte kabinu solária a informujte personál.